O BALZÁMECH

HYDRATAČNÍ BALZÁMY
S UREOU, OVESNÝM HEDVÁBÍM A AFRICKÝMI OLEJI

Hydratační šlehané balzámy jsou mým novým produktem, který jsem původně vyráběla pro sebe, jelikož jsem měla dehydratovanou pokožku ramenou, která mně svědila a byla šupinatá. Klasická šlehaná másla se základem z bambuckého másla mne nepomáhala a tak jsem se inspirovala na stránkách o výrobě domácí kosmetiky Adély Ráček a udělala jsem pro sebe šlehané máslo s ureou, které bylo schopno udržet vlhkost v pokožce a navíc se dobře vstřebávalo.

Pět balzámu, které momentálně mám v nabídce, vycházejí z toho původního šlehaného másla a mají v základě nerafinované mango, bio makadamiový a jojobový oleje. Dále v každém balzámu najdete olivový skvalan a africké oleje yangu a marula, které dělají pokožku vyhlazenou až skoro "silikonovou", hladkou a velmi pružnou. Ovesné hedvábí se postará o sametový a nelepkavý pocit z balzámu.

Každý balzám obsahuje jako hydratační faktor UREU ve formě jemného prášku, který se musí rozpustit ve vodě. Teprve potom urea vodu na sebe naváže a dopraví jí do pokožky, kde jí také dokáže udržet. Proto balzámy používejte výhradně na mokrou pokožku, popř. po namazání se hned nastříkejte hydrolátem a ještě jednou balzám vmasírujte. Pokud se balzám použije na suchou pokožku, urea se nerozpustí a tak nebude efektu hydratace dosaženo.

MŮJ ÚSPĚCH S BALZÁMY

Velice ráda se podělím i o velký pro mě úspěch
Můj hydratační šlehaný balzám Papája - Oves - Lípa zvítězil u návštěvníků v kategorii BODY na Green Beauty Awards 2018!
Bylo to velké překvapení, jelikož je to můj první kosmetický produkt, který navíc soutěžil se solidními eko-certifikovanými značkami.

K balzámům ještě připravuji krabičku a možná i malé překvapení by se tam vešlo a doufám, že brzy už budou při vši parádě. 

Vše balzámy se výborně roztírají, jsou lehké a velice dobře se vstřebávají.
FungujÍ opravdu hydratačně a nádherně voní!
Vyberte si svůj!